Nové technologie nás baví ...    a co Vás?  

Logic Elements je R&D laboratoř

která byla založena na dvou základních pilířích

Logic Elements se od roku 2015 zaměřuje na vývoj elektoriniky a výrobky určené primárně pro diagnostiku parních turbín a související energo problematiku. Jsme členem skupiny Jablotron. Jablotron je jedním z největších výrobců elektronických systémů v České Republice, který exportuje svoji produkci do více než 80ti zemí světa. To nám pomáhá garantovat vysoké nároky na kvalitu ve výrobě.

Tyto základní pilíře nám otevírají příležitosti na trzích a dávají nám možnost nabízet vývoj produktů jako komplexní službu od studie proveditelnosti přes návrh až po samotnou výrobu. Ve spolupráci s výrobními firmami v holdingu, jakou je např. JabloPCB jsme schopni zaručit kvalitu a koordinovat velkoobjemovou výrobu i u sérií v řádech 100.000 kusů.

Na základě mnohaletých zkušeností, kvalitního týmu, širokého zázemí skupiny Jablotron a také věděcké historii zakládajících členů rádi přijímáme i výzvy na hranici technické realizovatelnosti.

Naše kompetence

dělají váš život snazší

Naše produkty

Vibrodiagnostický systém

Poruchy uvnitř energo bloku vedou téměř vždy k výrazným ekonomickým ztrátám provozovatele a to jak v důsledku nedodání energie do sítě, tak i značným nákladům na opravu. To je hlavní motivací proč využít nástroje pro monitoring a diagnostiku...

Vibrodiagnostický systém preview

Reference

Naši zákazníci
logorgbeman jaalarms nerrox doosan techfasslogo551 profess zat

Jsme členem

JABLOTRON group

Logic Elements je hrdým členem skupiny Jablotron Group. V Jablotron Group tvoříme skupinu samostatných, avšak navzájem spolupracujících firem. Snažíme se být lídry v oborech, které jsme si vybrali. Vymýšlíme produkty a služby, které přináší skutečnou techno-logickou hodnotu. Naším krédem je kvalita a srozumitelnost. Jsme ryze českou společností, které se úspěšně daří pronikat na zahraniční trhy a díky tomu systematicky rosteme.

Naše aktivity jdou nad rámec podnikání – snažíme se pozitivně měnit svět a dění kolem nás.

Logo jablotron group